Lektoraty

LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO – informacja dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych 2. stopnia ZP

LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO – informacja dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych 2. stopnia ZP

W dniach 8-12 kwietnia studenci, którzy zrealizowali 1. stopień studiów na innych uczelniach rozwiążą test poziomujący, a absolwenci naszej uczelni wypełnią ankietę - na tej podstawie zostaną utworzone grupy językowe.

Test i ankieta dostępne będą na stronie SJO po kliknięciu na odpowiedni link poniżej od 8:00 8 kwietnia i zostaną automatycznie zamknięte o 20:00 12 kwietnia. Na rozwiązanie testu mają Państwo 90 minut

Test >>>

Ankieta >>>

Po teście zostaną Państwo przypisani do odpowiednich grup również na platformie Microsoft Teams i zaproszeni na zajęcia w salach na terenie uczelni.

zamknij